Z WIZYTĄ W DOMU SENIORA

W czwartek 21 grudnia 2017 roku przedstawiciele Szkolnego Klubu Wolontariatu odwiedzili Dom Seniora w Kostrzynie nad Odrą.  Zanieśli odrobinę "magii świąt" w postaci własnoręcznie zrobionych pięknych kartek, aniołów,  słodkości i ozdób świątecznych. Pomaganie daje moc!
Supermocni Wolontariusze SP 3.
Życzymy wszystkim pełnych miłości i radości Świąt Bożego Narodzenia.

"POMAGANIE MA MOC"

Szkoła Podstawowa Nr 3 z klasami gimnazjalnymi zorganizowała zbiórkę zabawek, artykułów szkolnych, książek, malowanek, maskotek i gier edukacyjnych na rzecz chorych dzieci przebywających na Oddziale Hematologii i Onkologii Dziecięcej Szpitala Św. Mikołaja przy ul. Unii Lubelskiej 1 w Szczecinie. Akcja trwała od 13.11.2017 do 05.12.2017 i  była odpowiedzią na prośbę rodzica uczennicy naszej szkoły.
Wolontariusze zebrali moc prezentów od uczniów, rodziców i nauczycieli dla małych pacjentów. Uczniowie ze Szkolnego  Koła Wolontariatu wykonali dużą kartkę z życzeniami dla chorych dzieci, a członkowie koła wokalno – artystycznego pięknego anioła. Przedmioty zostały przekazane p. Justynie Skomar, która dostarczy rzeczy do szpitala przed Świętami  Bożego Narodzenia.

"ZRÓB KARTKĘ ZA CZEKOLADKĘ"
5 grudnia Szkolny Klub Wolontariatu  zorganizował akcję " Zrób kartkę za czekoladkę " dla Domu Seniora.
W ramach akcji powstały przepiękne kartki i zostały zebrane słodkości . Wszystko to zostanie przekazane przez wolontariuszy dla Pensjonariuszy Domu Seniora w Kostrzynie nad Odrą.
Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy. Szczególne podziękowania dla dzieci z klas I , III, i IV.

Wolontariusze Szkoły Podstawowej nr 3