Witamy w roku szkolnym 2017/2018
Oddzia艂 specjalny funkcjonowa艂 w Gimnazjum Nr 2 im. Integracji Europejskiej 10 lat.
Z dniem 01 wrze艣nia zaczyna swoj膮 dzia艂alno艣膰 w Szkole Podstawowej Nr 3 w Kostrzynie nad Odr膮.
Dnia 04 wrze艣nia 2017 roku uroczy艣cie rozpocz臋li艣my nowy rok szkolny. Kolejny rok ci臋偶kiej pracy, ale te偶 i wspania艂ej zabawy. B臋dziemy si臋 uczy膰 czyta膰, pisa膰, rysowa膰, tworzy膰 kreatywne prace. B臋dziemy ta艅czy膰, 艣piewa膰, recytowa膰, chodzi膰 do kina, do restauracji, na wycieczki do banku, na poczt臋, do sklep贸w. Mamy w planie spotyka膰 si臋 z naszymi kolegami ze Szko艂y Podstawowej Nr 2,  z Warsztat贸w Terapii Zaj臋ciowej, a tak偶e wsp贸艂pracowa膰 z uczniami klas gimnazjalnych z naszej szko艂y. Bardzo mi艂o nam spotyka膰 w naszej szkole najm艂odsz膮 m艂odzie偶, dla kt贸rej jeste艣my starszymi kolegami i ch臋tnie im zawsze pomo偶emy.
Od pierwszego dnia w szkole wzi臋li艣my si臋 ostro do pracy. Podzielili艣my si臋   obowi膮zkami, ustalili艣my wsp贸lne zasady pracy oraz wybrali艣my nowy samorz膮d klasowy. Gospodarzem zosta艂a Eliza, jej zast臋pc膮 - Kasia, a sekretarzem 鈥 Marta, kt贸rej wiedz臋 i umiej臋tno艣ci musimy w pe艂ni wykorzysta膰, gdy偶 jest z nami ostatni rok.
Wychowawc膮 jest pani Karolina Kor偶y艅ska. Wspomaga j膮 pani Iwona Pi膮tek i pani Danusia Opiela. Religii nadal uczy nas nasz ukochany ksi膮dz Micha艂 Bara艅ski, a rozwija nas fizycznie pan Arek Nowak. Opr贸cz tego pracuj膮 z nami jeszcze pani Jadwiga Rosiewicz, pani Anna Babij,  a nad poprawno艣ci膮 naszej mowy czuwa pani Marta Strelczuk.